• kontakt@endorfina-rzeszow.pl
  • +48 0000000

Koniec wymówek – czas na trening!

Już niedługo w Rzeszowie w galerii Nowy Świat otwarta zostanie jedna z największych i najbardziej nowoczesnych siłowni. Koniec z brakiem motywacji do ćwiczeń, wymówkami i nudnymi treningami. W Endorfinie Platinium znajduje się dziesięć, specjalnie wydzielonych stref treningowych, do tego najnowocześniejszy sprzęt na rynku fitness, zajęcia grupowe i treningi indywidualne. Wszystko to, na ponad 1900 metrach kwadratowych, z przestronnymi, wygodnymi wnętrzami i prywatnym parkingiem.

Strefa premium


Nowa siłownia w Rzeszowie została wyposażona w profesjonalny sprzęt do ćwiczeń w tym aż 20 bieżni, 12 orbitreków i 8 rowerków. Jeżeli do tego dodamy 12 ławeczek kątowych, pięć do wyciskania ciężarów czy pięć racków robi się z tego miejsce wymarzone dla każdego miłośnika ćwiczeń.
Cała Endorfina została podzielona na specjalne strefy treningowe, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Dla tych, którzy kochają mocny, wysiłkowy ruch została specjalnie zaprojektowana strefa cardio, crossfit czy OCR. Ponadto w siłowni znajduje się największa w Polsce, trzydziestometrowa brama linowa z 28 stanowiskami.Jeżeli nie wyobrażasz sobie treningu bez ćwiczeń siłowych zawsze możesz skorzystać ze strefy wolnych ciężarów czy maszyn półwolnych. Warto również wspomnieć, że Endorfina to nie tylko siłownia, to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. To również klub fitness, gdzie prowadzone są zajęcia grupowe o różnym stopniu zaawansowania. Jeżeli jednak czujesz, że potrzebujesz bardziej indywidualnego podejścia,  Endorfina wyposażona została w specjalną strefę treningu personalnego. Pracują tu trenerzy i nauczyciele  z wieloletnim doświadczeniem w pracy z ciałem.

Booty Killer- rzeźbimy pośladki!

Nie tylko siłka

Większości siłownia kojarzy się z wielkimi facetami, którzy godzinami podnoszą ciężary. Takie miejsce jak Endorfina Platinum zdecydowanie zmienia ten stereotyp, podchodząc do treningu całościowo. W rzeźbieniu sylwetki pomagają nie tylko słynne ciężary, ale profesjonalny sprzęt, jak choćby maszyny półwolne, izotoniczne czy Booty Builder. Endorfina Platinium to miejsce, w którym równie ważny co wysiłek jest rozciąganie i odpoczynek. W tym celu stworzona została strefa stretchingu, gdzie można pracować nad elastycznością i zwiększaniem zakresów w ciele. Jeżeli organizm potrzebuje odpoczynku po intensywnym wysiłku można skorzystać z nowoczesnego sprzętu odzyskującego energię połączonego z aplikacją na smartfona. 


Coś na ząb

Nowa siłownia w Rzeszowie zaskakuje wyjątkową, przyjazną atmosferą i niebanalnym designem. Tu nie tylko poćwiczysz, ale również zadbasz o odpowiednie nawodnienie swojego ciała. Na terenie całego klubu dostęp do wody pitnej jest bezpłatny, a jeżeli potrzebujesz uzupełnić również cukry i elektrolity, zawsze możesz skorzystać z dystrybutora pełnego napojów izotonicznych w różnych smakach.

W Endorfinie można również coś zjeść. Bar z fit-przekąskami zapewnia zbilansowane posiłki i zdrowe snacki, dzięki którym nabierzesz siły do ćwiczeń. 

To co, widzimy się na treningu w Endorfinie?